Zabezpečení

K čemu potřebujete ve svém domě ALARM

Alarm neslouží pouze jako ochrana před zloději. Moderní  alarm vás ochrání samozřejmě před zloději ale také před požárem, únikem plynu nebo záplavou vzniklou prasklou hadičkou od vody. Díky multifunkčním funkcím můžete ovládat třeba garážová vrata, žaluzie nebo topení.

Jakým způsobem lze alarm ovládat

Zabezpečovací  zařízení vašeho domu, kanceláře nebo chalupy můžete ovládat pomocí intuitivní klávesnice umístěné v objektu, pomocí bezdrátových ovládacích prvků - klíčenek, díky GSM nebo internetu pak z chytrého telefonu nebo počítače. Alarm tak můžete ovládat z počítače nebo chytrého telefonu prakticky odkudkoliv. O svém domě tak máte přehled ať jste doma, v práci nebo na dovolené.

Zabezpečovací systém bude kazit vzhled domácnosti

Vzhled prvků moderních systémů je navrhován špičkovými designéry. Někteří výrobci zabezpečovacích systémů mají několik designových řad. Můžete mít jistotu že alarm ve vašem domě rozhodně nebude kazit vzhled vašeho domu.

Pro instalaci alarmu nemám dostatečnou kabeláž

Prvky zabezpečovacích systému se vyrábí jak v drátovém tak i bezdrátovém provedení. Díky tomu je možné zabezpečit prakticky jakékoliv místo ve vašem domě.

Zabezpečovací alarm je pro nás složitý a nebudeme ho umět ovládat

Ovládání moderních alarmů se nemusíte bát. Disponují snadným, intuitivním ovládáním kterému porozumíte  brzo Vy i ostatní členové rodiny.


Poradna