Chytrý dům

Potřebuji automatizovanou domácnost?

V každé domácnosti je mnoho různých technologií - žaluzie, světla, topení, větrání, zabezpečení, atd. které se nedají navzájem ovládat. Řídící jednotka inteligentní instalace efektivně komunikuje napříč všemi technologiemi v domě. Díky tomu získáte jeden systém pro ovládání celého domu namísto několika různých malých jednotek.

 

Inteligentní elektroinstalace  za vás udělá spoustu každodenních činností, udržuje stálou  teplotu, zvyšuje komfort bydlení a  usnadní vám život ve vašem domě.

 

Používáte chytrý telefon, auto s klimatizací a elektrickými okénky, televizi na dálkové ovládání a internet?  Pokud ne tak ani nepotřebujete automatizovanou domácnost a ani pro vás není určená.

Nemohu si to dovolit, je to příliš drahé.

Trh se systémy pro domácí automatizaci existuje už několik desetiletí a díky současnému dynamickému růstu jsou ceny dostupné pro každého běžného zákazníka. Systém který před několika lety stál několik set tisíc korun dnes lze pořídit v řádu desetitisíců.

Pokud v hotovém "normálním" domě sečteme veškeré ovládací a řídící jednotky samostatných technologií  často bychom se dopočítali vyšší částky než za pořízení jednoho centrálního systému.  


Poradna